poniedziałek, 23 kwietnia 2012

Wymarzony ogród

Mój wymarzony ogród jest jakby to powiedzieć... W trakcie tworzenia :) Jak na razie ciągle coś robię i końca nie widać... Tak to już jest kiedy trzeba było wszystko przekopać i sadzić od nowa :( Jedyne co się uchowało to dwie jabłonie, które mają jeszcze bardzo dużo jabłek jesienią! Ale w głowie mam tyle pomysłów i marzeń na ten mój ogród. Chciałabym wreszcie móc w ciepły, letni poranek usiąść sobie wśród zieleni i pięknych kwiatów i wypić kawkę i poczytać ulubioną gazetę... Mmmmm... A wieczorem zapalić latarenki i zapatrzyć się w księżyc :)
W ogródku mam już wsadzone m.in. róże, migdałek, lilak, piwonie, funkie...
A w moich marzeniach są jeszcze:


Zdjęcia, źródło: internet 

Pięknie i kwieciście, gdzieniegdzie się jeszcze znajdzie bukszpan i zielone krzewy, żeby nie było zbyt kolorowo. 


A teraz trochę z innej "beczki". Czy macie już pomysł na długi majowy weekend?? Jeżeli nie, zapraszam i zachęcam na weekend w Poznaniu, moim mieście. A zapraszam Was głównie z tego powodu, że w dniach 28-29 kwietnia odbędzie się u nas akcja "Poznań za pół ceny". Szczegóły na stronie: www.poznan.pl/polceny
A jaki jest Wasz wymarzony ogród?

Pozdrawiam!
A. 

4 komentarze:

  1. Ja u siebie już wcielam lawendowe plany w życie- teraz tylko poluję na odpowiednią donicę na wszystkie moje roślinki. A o hortensjach też rozmyślam, ale w kolorze bladego różu:)

    OdpowiedzUsuń
  2. To tych wszystkich roślin ja dodałabym jeszcze jaśmin, bo uwielbiam jego zapach...:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ogród rzeczywiście bardzo ładny, widać, że bardzo o niego dbasz. Ładny ogródek to nasza wizytówka i powinno się o niego zadbać. Ja zgłosiłem się do firmy http://www.polskiogrod.pl/index.php?m=project&s=list&cid=1&uinfo=Projekty_ogrodow w celu stwqorzenia projektu ogrodu. Dzięki temu wygląd bardzo się zmienił, doszła altanka, pojawiło się małe oczko wodne i ogród zmienił się o 180 stopni :)

    OdpowiedzUsuń